Лазертаг Львів

Наше бачення якісного Лазертагу

Коротко про Лазертаг


Сценарії гри в Лазертаг

Гра на захоплення контрольної точки 

На одинаковій відстані від баз (респаунів) встановлюється контрольна точка. Для перемоги потрібно підбігти до контрольної точки і захопити її. Для захоплення потрібно вистрілити 1 раз всередину точки. Виграє та команда, яка довше утримувала контрольну точку.


Гра на знешкодження С4

Ділимось на дві команди: Терористів і Миротворців. Терористам видається С4  для замінування будинку, або визначених точок А і В. Терористи встановлюють С4 на заданій позиції і охороняють, щоб С4 не розмінували. В цей час завдання Миротворців відгадати код з трьох цифр. І знищити всіх терористів.


Гра на перенесення або викрадення прапора

Є велика кількість сценаріїв гри  з прапором.  Наприклад перенесення прапора. Для цього потрібно перенести прапор з точки А в точку В за певний період часу. Або гра на викрадення прапора. Прапор встановлюється біля бази Миротворців а Терористам потрібно його викрасти.


Гра на захоплення будинку

Команда Терористів займає позиції у будинку. Завдання Миротворців звільнити будинок від Терористів за певний проміжок часу.


Team Death Match

Гра на повне знищення команди противника. Завдання вбити всіх. Перемагає команда, в якої залишились живі гравці.

Це тільки одні з найпопулярніших режимів гри. Ви творець своєї гри. Придумуйте нові цікавіші режими і розігруйте їх на полі битви.